Dumbliai Atstumiantis Agentas Bakas Moss Valiklis Akvariumo Žuvų Bakas Algaecide FAS6

€4.96 €3.57
Prieinamumas: Yra sandėlyje
Siųsti draugui

Aprašymas

Dumbliai Atstumiantis Agentas Bakas Moss Valiklis Akvariumo Žuvų Bakas Algaecide FAS6 Aprašymas:

Savybės:

1. Veiksminga Valomoji: Pašalina pernelyg samanų, dumblių, tekinimo tvenkinio į krištolo skaidrumo vandens.

2. Sumažinti ir Kontroliuoti Dumblių Egzistavimą: Ji skaido negyvas dumblių ir suskaldyti lapai ir žolės iškarpų ir akmenis paversti vandenį į jūsų tvenkinių į krištolas!

3. Veiksmingas: Jis pagamintas iš saugaus, ir nekenksmingas junginiai, kurių nedarytų žalos žuvų ekosistemos ir gyvenimo trukmę.

4. Lengva naudoti: nereikia rankiniu būdu pašalinti nešvarumai; - pašalinti nepageidaujamas moss į didelio greičio ir efektyvumo kontrolės ir dumblių augimo vandenyje.

5. Geras Žuvis: Tai Dumbliai Atstumiantis milteliai žymiai pagerina sveikatą ir gyvenimo trukmę jūsų mylimasis žuvys.

Specifikacija:

Tipas: Dumblių Atstumiantis Agentas

Produkto Svoris: 50g

Pritaikymas: Akvariumas, žuvų bakas

Kaip naudoti :

Naudoti 2 g (už dumblių pašalinimas), sumaišoma su 100 litrų vandens, naudoti 1 g (profilaktinis naudojimas) sumaišykite su 100 litrų vandens, naudoti vieną kartą kas antrą dieną, naudokite 2-3 kartus iš eilės, pakeisti 1/4 vandens prieš kiekvieną naudojimą. (Pastaba: Prašome atkreipti dėmesį į vandens temperatūrų skirtumas turėtų būti ne du didelius, kai keičiasi vandens)

Įspėjimas:

Naudojant algaecide, būtina pridėti deguonies į akvariumą, siekiant išvengti daug dumblių mirties ir sunaudoja daug deguonies į vandenį, sukelia kitų organizmų vandens dusinti, nes trūksta deguonies.

Komplektą Sudaro:

1 x Dumblių Atstumiantis Agentas

  • Medžiaga: Kita

Žymos

Žymos: akvariumas mašina dumbliai, kovos su dumbliais, akvariumo įranga dumbliai, akvariumas root, žalia samanų valiklis, akvariumo dekoras, augalų akvariume dumblių valiklis, žuvų bakas anglies vanduo švaresnis, priedas žuvų bakas, akvariumas grandiklis.

Atsiliepimai