Papūga Žvalgybos Žaislai Mini Mokymo Skriemulys, Žaislai Budgies Papūga Augimo Juokingas Žaislas Šlifavimo Letena Mini Skriemulys, Žaislai

€4.38 €3.29
Prieinamumas: Yra sandėlyje
Siųsti draugui

Aprašymas

Aprašymas

Šis produktas gali būti naudojamas kaip puiki dovana jūsų draugams ir artimiesiems.Jie bus labai laimingi.Pagamintas iš aukštos kokybės medžiagų, yra patvarus ir ilgalaikis naudojimas.Jūs galite saugiai jį naudoti.Šis žaislų rinkinys tinka jūsų mažai augintiniai žaisti ir laipioti, tai gali žaisti su savimi.Skatinti naminių gyvūnėlių pratimai, plėtojant pusiausvyra ir koordinacija.Jie galės mėgautis juokingas žaislas.

Savybės

- Spalva: Dramblio Kaulo. - Medžiaga: Metalo, Medžio, Plastiko. - Dydis: 4.2x2.1cm/2.16x4.68cm/2.4x5.5cm - Šis produktas gali būti naudojamas kaip puiki dovana jūsų draugams ir artimiesiems.Jie bus labai laimingi. - Pagamintas iš aukštos kokybės medžiagų, yra patvarus ir ilgalaikis naudojimas.Jūs galite saugiai jį naudoti. - Šis žaislas rinkinys tinka jūsų mažai augintiniai žaisti ir laipioti, tai gali žaisti su savimi. - Skatinti naminių gyvūnėlių pratimai, plėtojant pusiausvyra ir koordinacija.Jie galės mėgautis juokingas žaislas. Populiarus žaislai cockatiels, ilgauodeges papūgas, papūgos ir kiti smulkūs paukščiai.Jūs turėsite gerą nuotaiką.

Pakavimo sąrašas 2 x Skriemulys, Žaislai +10vnt žiedai

  • Rinkinys Tipas: No
  • Tipas: Paukščiai
  • Kilmės: KN(Kilmės)
  • Medžiaga: Mediena

Žymos

Žymos: fidget, antistress, paukščių lesyklėlę lauko, megzti naminių gyvūnų žaislai, Katė, pop ot fidget žaislas, laukinių žiurkėno narvas, papūga žaislas, papūga narve, papūga.

Atsiliepimai